fhgsddgfhjdfcghhfgxgxcvf

wtorek, 21 kwietnia 2015

Rysunki i obrazy z zajęć

Dobry!

Tak więc wracam z zaległymi pracami z rysunku i malarstwa. Nie są to wszystkie, jakie zrobiłam - części z nich postanowiłam w ogóle nie pokazywać - głównie nieudanych eksperymentów z różnymi technikami.
 Szary papier, biała i czarna kredka, 100x70.

Ołówek, 100x70.

Węgiel, 100x70.

Akryle, 100x70.


 Akryle, 50x70.

Pierwszy obraz (a właściwie szkic) farbami olejnymi, na tekturce (coś pomiędzy A4 a A3). Przerzuciłam się na oleje, bo bardziej nadają się do stylu, w jakim chciałabym malować. Na pewno nie są tak wygodne w użyciu jak akryle, ale cóż, maluje się nimi o wiele łatwiej (szczególnie jeśli chodzi o uzyskanie takiego koloru, o jaki nam chodzi).

Drugi obraz olejny, 50x70. Ciekawostka - malowany był przy użyciu nie tylko pędzli, ale też szpachelki i palców. :)  (widać może które elementy...?)

I trzeci. Ten nie jest co prawda skończony, ale zapewne w takim stanie zostanie już na zawsze, więc wrzucam, chociażby ze względu na pozę, która jest dosyć interesująca. :D


1 komentarz:

  1. Ciekawie :D Podoba mi się leżąca pani nakryta sznurem. W ogóle zazdroszczę różnorodności modeli. My mieliśmy tylko jednego i to jeszcze niezbyt ciekawego. Jego bokserki z wielkimi oczami na dupie będą mi się śnić po nocach.

    OdpowiedzUsuń